1991
Label: Arta Records - F1 0007-2311 • Format: CD Album • Country: Czechoslovakia • Genre: Rock, Pop • Style: Alternative Rock, Indie Rock
Čas Všechno Zahojí - Tichá Dohoda - Chci Přežít (CD, Album)

Videoklip a text písně Čas Všechno Zahojí od Tichá dohoda. Čas všechno zahojí Zas zvykneš si žít sám Já toužím zůstat svá To víš, vždyť.

Detailné informácie o skladbe Čas všechno zahojí od interpreta Tichá Dohoda. Text piesne, video a mp3 ukážka skladby, akordy pre gitaru.

 ·  · Tehdy – v roce – Tichá dohoda vydala dodnes pozoruhodné debutové album Chci přežít, jakési zrcadlo nastavené doznívající normalizační pop music. S Tichou dohodou v té době vstoupil na českou hudební scénu „nový pop“, který nepostrádal hity a líbivost, přesto se nevnucoval, působil suverénně a nezapřel.

Debutové album „Chci přežít“ vychází v roce jako první album v tehdejším Československu pouze na novém médiu CD a natáčí ho vedle Dana, Blanky a Pavla ještě jako host a studiový hráč bubeník František Hönig (s nímž Tichá dohoda ještě později studiově spolupracovala koncem devadesátých let .

TICHÁ DOHODA – Chci přežít. F [] vyšlo 10/ Chci přežít - Tichá dohoda: 1. Chci přežít: 2.


la Copa de la Vida - Ricky Martin - 200% Ultra Hits (CD) Untitled - Franco & Grimm - Untitled (Vinyl) Vilniaus Arsenalas - Reflections Of Space And Time (CD, Album)

2 Replies to “Čas Všechno Zahojí - Tichá Dohoda - Chci Přežít (CD, Album)”

  1. Tichá Dohoda - Čas všechno zahojíAlbum: Chci PřežítRok Tolik dní často přemýšlímJestli dál s tebouVečery utrácetKdyž jsi se mnouTak bohužel nic necítímU.

  2. Tichá dohoda Chci přežít. Kč Čas všechno zahojí: Zadní strana CD obalu k albu Chci přežít ve formátu PDF. Pokud si toto album vypálíte jako Audio CD, můžete tento dokument vytisknout a vložit do zadní strany krabičky.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *