1990
Label: Arston - ALP-059 • Format: Vinyl LP, Album Clear • Country: Poland • Genre: Rock • Style: Punk
Niewidzialny Mur - Sexbomba - To Niemożliwe (Vinyl, LP, Album)

NIEWIDZIALNY MUR. Muz. Sexbomba. Sł. Robert Szymański. Wstęp: A fis. A fis A fis. Bardziej to za mało a jutro to daleko. A fis. Łagodny spokojny. A fis A. Wierzyłeś że praca uczyni cię wolnym. A fis A fis.

Lekcja historii. () To niemożliwe. () Alkohol. () To niemożliwe – pierwszy oficjalny album zespołu Sexbomba wydany w przez wytwórnię Arston w formie LP. W firma Sonic dokonała reedycji materiału na k: punk rock, rock'n'roll.

BIELIZNA "Wiara, nadzieja, miłość i inwigilacja" LP, , PRONIT, PLP Utwory: Strona A: 1. Prorok z Gliwic, 2. Niewidzialny świat, 3. Zdjęcie z.

 · Przeboje Non Stop [] (Muza XL ) Jest i trzecia składanka, "Przeboje Non Stop". I znów zbiór w większości bardzo dobrych nagrań niestety tak jak w poprzednich przypadkach nie wszystkie doczekały się innego wydania niż ten winyl. Jeszcze do nie dawna połowa płyty to były nagrania, które były do posłuchania tylko z tego.

 · 5 lipca The Savages (Rodzina Savage). W konfrontacji z przemijaniem. Para głównych bohaterów Rodziny Savage boryka się z problemem, który prędzej czy później dopadnie każdego z nas. Wygląda na to, że pomimo nieustannego obcowania ze starszymi ludźmi oraz ciągłego oswajania się, wraz z upływem czasu, z wyzwaniami jakie.


Energy (Power Box) - Mr. Manila - Energy (Vinyl) Homesick - Horslips - The Man Who Built America - Blue Vinyl (Vinyl, LP, Album) Mind In Motion - Various - Now Its Dark: David Lynch Tribute (CD, Album)

1 Replies to “Niewidzialny Mur - Sexbomba - To Niemożliwe (Vinyl, LP, Album)”

  1.  · Sexbomba - To niemożliwe () 1 Alarm (Ulice Krzykną) 2 Sposób Na Świnie 3 Nie Może Być Źle 4 Gdzie Są Chłopcy Z Tamtych Lat 5 Betonowe To 6 Łobidi, Opowiem Ci 7 Tak Się Nie Da 8 Kombinacje 9 Pierwszy Dzień Niewoli 10 Niewidzialny Mur 11 .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *